_MG_7416-1
_MG_7416-1
press to zoom
_MG_7488-1
_MG_7488-1
press to zoom
_MG_7834-1
_MG_7834-1
press to zoom
_MG_7499-1
_MG_7499-1
press to zoom
_MG_7680-1
_MG_7680-1
press to zoom
_MG_7211-1
_MG_7211-1
press to zoom
_MG_7069-1
_MG_7069-1
press to zoom
_MG_6836-1
_MG_6836-1
press to zoom
_MG_7292-1
_MG_7292-1
press to zoom

גן בביקו קרית עתידים

51 מקומות

גן בביקו קרית עתידים הוא גן מיוחד מלא באהבה והשקעה בילדים, בעל חזון ומטרות פדגוגיות ברורות, אשר נפתח בלווי צמוד של צוות חינוכי מקצועי ובעל ניסיון רב. 

מטרתינו לטפח את הילדים ולהביא לידי ביטוי יום יומי את התוכנית הפדגוגית שלנו ואת הדאגה האמיתית לאיכות טיפולית ברמה הגבוהה ביותר.

 

החינוך והטיפול בגן מבוסס על מספר ערכי יסוד מרכזיים:

  • לסייע לרווחת הילד:

    • להסתכל ולהקשיב לילד ולענות לצרכיו כדי לפתח בו תחושת ביטחון

    •  לדאוג לתזונה מגוונת ובריאה ולשינה טובה ומספקת

    •  לדאוג להיגיינת הגוף של הילדים

  • לכבד את הילד, את הרגשות שלו, את השונות שלו, את הצרכים שלו

  • לפתח מערכת יחסים איכותית, חמה ואוהבת עם כל ילד וילד

  • לסייע להתפתחות הילד על ידי משחקים ופעילויות מגוונות ומתאימות לכל גיל.

 

על מנת ליישם את ערכים אלו, נשים דגש עליון על איכות האינטרקציות הבינאישות המתרחשות מידי יום בגן: מחנכות/צוות- ילדים, מחנכות/צוות בינן ובין עצמן, ומחנכות/צוות – הורים – מרכיב חשוב ומהותי המאפיין את הגן שלנו, ואת התכנית החינוכית.

מיקום הגן

הגן ממוקם בלב אזור התעשייה של קרית עתידים (בניין 6), ברמת החייל בתל אביב.

מיקום הגן אידאלי עבור העובדים של אזור רמת החייל, עם גישה נוחה ברכב וברכבת.

שעות פעילות:
ימים א׳-ה׳: 7:30 עד 17:00, אפשרות להארכה עד 19:00
ימי ו׳ וערבי חג: 8:00 עד 12:30
החופשים:
הגן פועל לכל אורך השנה, ללא חופש כלל! לרבות פסח, כל חודש אוגוסט וערבי חג.
כשאתם עובדים, גם אנחנו!

חלל הגן:

הגן נמצא בחלל מרווח ונעים של כ-310 מ״ר וחצר של 120 מ״ר.

עיצוב ותכנון הגן מחדש ייעשה על מנת שנוכל למקסם את השטח הקיים כדי שיתאים לילדים בצורה בטיחותית וייתן להם הרגשה של חום ורוגע: חדרי שינה נפרדים לכל קבוצת גיל, פינות החלפה קבועות ומאובזרות בכל חדר וכו׳.

בחצר הגן הילדים יהנו מפינות משחק שונות כגון: ארגז חול, מבנה בית בטיחותי עם מגלשה ונדנדות, בימבות ואופניים ופינת ירק אשר בה הילדים יוכלו לנטוע ערוגות וזרעים. 

 

גן בביקו

בקרו באתר

 

פארק עתידים, בניין 6

רמת החייל, תל אביב

 

קלרה

054-6405423

clara@babico.co.il

 

שנהב

052-8206927

shenhav@babico.co.il

 

contact@babico.co.il

קבוצות גיל
קבוצת התינוקות
קבוצה של עד 12 תינוקות מגילאי 3 חודשים עד גיל הליכה, מטופלים ע״י 3 מטפלות חמות ומנוסות. 
התינוקיה מורכבת מ-3 חללים נפרדים: חדר פעילות מלא גירויים ומשחקים מותאמי גיל, חדר בו ילדיכם יחשפו להתנסויות מגוונות ומהנות בסביבה רגועה ובטוחה; חדר שינה נפרד על מנת שכל תינוק יוכל לישון בשקט לפי צרכיו האישיים בכל יום, ופינת החתלה מובנת ומאובזרת כדי לתת טיפול היגייני ובטוח לכל תינוק.
סדר היום בתינוקייה נקבע בעיקר על פי צורכי התינוקות אשר נענים ברגישות והתאמה לכל תינוק ותינוקת, עד אשר מתגבש בתהליך איטי ורגיש, סדר יום שחוזר על עצמו, ומשותף ומותאם לכל התינוקות, דבר התורם לתחושת הביטחון בגן, וליכולת לצפות מה קורה במהלך היום. עיקר היום מורכב מטיפול חם ומסור (החלפות, האכלה, השכבה לשינה), האזנה למוזיקה מרגיעה ומשחק חופשי על מזרני הפעילות, האוניברסיטה, צעצועים רכים ואביזרים מותאמים גיל. המשכיות בין הבית לגן היא דבר שמאוד חשוב לנו ולכן נבקש את שיתוף הפעולה של ההורים בעזרת מילוי טבלה יומית אשר תפרט על מהלך הלילה, זמני אכילה וכל דבר אחר אשר יעזור לנו להבין ולהכיר את תינוקכם יותר טוב. בנוסף לטיפול, נדאג לתת לכל תינוק את הגירויים שהוא זקוק להם להתפתחות ובהתאם לגילו:
• מוטוריקה-  שכיבה על הבטן על משטחי פעילות, פעילות ג׳מבורי, אוניברסיטה עם חפצים לתפיסה, שירי הפעלה
• ראייה וקשר עין - חשיפה לצבעים שונים, לדמויות, לחיות וכו׳
• חוש המגע - טקסטורות שונות, מגע אישי
• חוש השמיעה - מוזיקה ושירים, משחקים המשמיעים רעשי חיות
• ביטחון רגשי - אינטראקציות פרטניות ואיכויות עם המחנכת (בזמן משחק, החלפות, אכילה, השכבה) ליטופים, חיבוקים, חיוכים.

 

קבוצת הפעוטות

קבוצה של עד 18 פעוטות מגיל הליכה ועד גיל שנתיים, מטופלים ע״י גננת מוסמכת ו-2 מטפלות חמות ומנוסות 

הפעוטון מורכב מ-2 חללים נפרדים: חדר פעילות מלא במשחקים מותאמי גיל, שפע של חומרי יצירה, ספרים, משחקי כאילו למיניהם, פינת ג׳ימבורי ואזור שינה בו לכל פעוט יש את המיטה שלו במקום קבוע. בחלל השני נמצאת פינת החתלה מובנת ומאובזרת כדי לתת טיפול היגייני ובטוח לכל פעוט. כמו כן, הפינה גם כוללת אסלה נמוכה לגובה הילדים כדי ללוות כל ילד שמוכן להתחלת תהליך הגמילה שלו -בתאום עם הוריו

בגן בביקו אנו שמים דגש על התפתחות ולמידה מתוך חוויות והתנסויות מגוונות. תכנים כאמצעי למידה - חגים יהודיים, עונות השנה, ערכי יסוד (חברות

משפחה, התייחסות לאחר, הטבע וכו׳),עם זאת, יש הרבה מקום לנושאים המעניינים את הילדים-שהם ייזמו בעצמם

בזמן משחק בחצר, נכנסת קבוצה קטנה של ילדים לעשות עבודה או פעילות שבמהלכה כל ילד זוכה לקבל יחס יותר אישי ופרטני

קבוצת הבוגרים
קבוצה של עד 21 ילדים מגיל שנתיים עד גיל שלוש, מטופלים ע״י גננת מוסמכת ו-2 מטפלות חמות ומנוסות. 
הגן מורכב מ-3 חללים נפרדים: חדר פעילות מלא במשחקים מותאמים לגיליהם, שפע של חומרי יצירה, ספרים, משחקי כאילו למיניהם; חדר אוכל נפרד, ופינת החתלה מובנת ומאובזרת כדי לתת טיפול היגייני ובטוח לכל ילד. מול כיתת הגן נמצא חדר שירותים גדול ובו 3 אסלות נמוכות וכיורים נמוכים לגובה הילדים כדי ללוות כל ילד שמוכן להתחלת תהליך הגמילה שלו (בתאום עם הוריו).

נשים דגש על התפתחות ולמידה מתוך חוויות והתנסויות מגוונות. תכנים כאמצעי למידה - חגים יהודיים, עונות השנה, ערכי יסוד (חברות, משפחה, התייחסות לאחר, הטבע וכו׳), אך ניתן הרבה מקום לנושאים המעניינים את הילדים (שהם ייזמו בעצמם).

בזמן משחק בחצר, נכניס קבוצה קטנה של ילדים לעשות עבודה או פעילות שבמהלכה יוכל כל ילד לקבל יחס יותר אישי ופרטני.

חוגים
כחלק מהפעילויות השוטפות של הגן, פעמיים בשבוע יגיעו מפעילים חיצוניים אשר יעבירו לילדים חוגים שונים. מטרת החוגים הינה לתת השראה לילדים, לחשוף אותם לנושאים או פעילויות חדשות ומעניינות, ולפתח אצלם עוד כישורים ויכולות. מעבר למפעילים החיצוניים, גם אנשי הצוות יעבירו חוגים שונים בגן עם דגש על יצירת חוויות חדשות ומרגשות לילדים. חוג בישול, חוג טבע, חוג תיאטרון, הם רק חלק מהחוגים שאנו נעביר לילדים.
אוכל
בגן שלנו אנו נשים דגש על הטמעת הרגלי תזונה בריאים לילדים, אנו מאמינים שאף פעם לא מוקדם מדי להתחיל להתנסות עם אכילה נכונה. הגשת מאכלים בריאים וטריים, שימוש בסיבים מלאים בבישול, הימנעות מוחלטת מבשר מעובד, שילוב ירקות ופירות בארוחות וכו׳- הכל יהיה חלק מהאג׳נדה המרכזית שלנו. גיוון והתנסות בכמה שיותר מאכלים בריאים ייתן לילדים אפשרות להכיר ולאהוב מאכלים חדשים ומיוחדים. תפריט הגן ישתנה אחת לכמה חודשים ויהיה תלוי בעונות השנה, במבשלת שלנו וכמובן בהורים אשר יוזמנו לחלוק אתנו תבשילים אהובים ובריאים מהבית. טריות היא אחד הדברים שהכי חשובים לנו ולכן האוכל יבושל בבוקר ויוגש באותו יום. תפריט מפורט של הגן יסופק בתחילת השנה.
בטיחות בגן
בטיחות הילדים בגן הוא ערך עליון אצלנו ולכן חלל הגן יעוצב ויאורגן בהתאם. יועץ בטיחותי ילווה את הגן על מנת לוודא שאנו נשמור על הסטנדרטיים הגבוהים ביותר. קודן בכניסה לגן, דלתות מוגנות, מתקני חצר בטוחים העומדים בתקנים, לחצן מצוקה, ממ״ד ומערכת כיבוי אש כוללת גלאים וספרינקלרים - הם רק חלק מהדברים עליהם נקפיד. בנוסף, כל צוות הגן יעבור קורס עזרה ראשונה והכשרה על ניהלי בטיחות בגן טרם תחילת שנת הלימודים.